İK Politikamız

ANFAŞ ailesine katıldığınız zaman değişimle iç içe, farklı olmanın hissedildiği, sektöründe “lider olarak” sürekli büyüyen, öncü ve başarılı bir kuruluşta kariyerinize başlamış olursunuz.

Önceliklerimiz

Yeni yetenekleri şirket bünyesine kazandırmak, çalışanlarımızın gelişimlerini sürekli kılmak, potansiyellerinin açığa çıkmasına yardımcı olmak ve değişen rekabet ortamlarında, etkin performans göstermelerini ve insiyatif almalarını desteklemek Şirket içi takım çalışmalarını güçlendirmek, ekip ruhu içinde ortak hedeflere birlikte ulaşılması ve bu ortak başarılarının birlikte kutlanmasını teşvik etmek.

Değerlendirme

Anfaş için tasarlanan performans süreci, kurumsal kimliği pekiştirip kurum içi iletişimi artırmayı hedeflemektedir. Dinamik, kendini sürekli kontrol eden ve yenileyen, kurumun hedeflerine ulaşmasını sağlayan, çalışanın gelişmesi gereken yanlarını ortaya çıkaran, kişiyi motive eden, adil, şeffaf bir süreçtir.

Eğitim

ANFAŞ hem kurumsal iletişimi pekiştirmek hemde personel vizyonunu arttırmak amacıyla dönem dönem yönetici ve çalışanlarına eğitim olanakları sunmaktadır.

Açık Pozisyonlar

İş Başvuruları ik@anfas.com.tr Adresine ve özgeçmişinizi mail üzerinden gönderebilirsiniz.

-->